Appstreme Konfeksiyon Üretim Yönetim Sistemi Yazılımı

Konfeksiyon Üretim Yönetim Sistemi

Entegre mimarisiyle işinizin ve sektörünüzün gerektirdiği bütün işlevleri içerir. AppsTREME ERP Yazılımı size, tekstil sektöründeki acımasız rekabet ortamında, zamanı geri kazanmanızı, rakiplerinizden daha çevik olacağınız ve daha hızlı çözüm üretebileceğiniz bir sistem sağlar.

Hızlı analiz yapmak, hızlı karar almak, hızlı sipariş takibi yapmak, hızlı üretim, hızlı tüketim, hızlı moda… firmaların artık bu hıza uyum sağlaması bir zorunluluktur.

AppsTREME Tekstil konfeksiyon ERP Yazılımı, entegre yapısı içinde sunduğu modülleriyle sorumluluklarınızı değere çevirmek için ihtiyacınız olanı verir. Onu eşsiz kılan entegre yapısıyla kaynaklarınızı planlamanızda kusursuzluğun önünü açar ve verimliliğinizi en üst seviyeye taşır. Her an her yerden iş planınıza yön verebilir, tasarımdan sevkiyata tüm süreçleri idare edebilirsiniz.

  • Esnek ve modüler
  • Geliştirilebilir, özelleştirilebilir
  • Kolay erişim realtime analizler
  • Kolay ve optimize kaynak planlaması

Sorularınız mı var?
Bize hemen ulaşın!

AppsTREME Broşürü

Detaylı bilgi için AppsTREME tekstil konfeksiyon ERP yazılımı broşürümüzü indirin.

DEMO Talebi

İlk Bakışta AppsTREME Konfeksiyon ERP Yazılımı

AppsTREME, esnek, parametrik, geliştirilebilir, özelleştirilebilir, erişilebilir ve entegre bir Konfeksiyon ERP Yazılımıdır.

Her yerden erişilebilen realtime analizler sayesinde yeni fırsatların yakalanması ve satışlarınızın artması için kararlar alabilirsiniz. Entegre iş süreçleri yönetimi ile daha düşük maliyetle, daha etkin kaynak yönetimi sağlar. Kaynaklarınızı planlamanızı ve daha verimli olmasını sağlar. Kaynak verimliliği, firmanızın kârlılığına destek sağlar.

Firmanızdaki üretim süreçlerinin yönetimini idaresini emrinize veren entegre yapısı ile karar alma sürecinizi hızlandırabilir ve talepleri zamanında karşılayabilirsiniz. Doğru planlama ile nasıl daha fazla sipariş alabileceğinizi AppsTREME ’in küresel ölçekte yeterliliğe sahip yazılımıyla keşfedin. Bu yeterlilik onun, farklı ülkelerin özelinde işlemler yapmasına olanak tanımaktadır. AppsTREME, farklı para birimleriyle hesaplamalar yapmanıza, farklı regülasyonlar doğrultusunda uygulamaları özelleştirmenize olanak tanır. Sektörel rekabette hiçbir zaman geriye düşmeden sürekli yukarı çıkmak için gerek duyacağınız tüm çözümlere AppsTREME ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. AppsTREME, değişken koşullara uyum sağlamanızı ve rekabette bir adım önde olmanızı sağlar.

Modüller

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM)

Critical Path Yönetimi (CPM)

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM)

Üretim Yönetimi

Sevkiyat Yönetimi

Sektöre Özel Dayalı Analizler

Images

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM)

AppsTREME koleksiyon ve modellerin tasarım, geliştirme, tedarik, satış ve dağıtım süreçlerini kesintisiz bir akış içerisine alarak, ürünlerin pazara daha kısa sürede ve daha kaliteli sürülmesini, geliştirme maliyetlerinin düşmesi ve iş birliklerinin geliştirilmesini sağlar. AppsTREME hızla değişen tüketici davranışları karşısında sürekli yeni ürün geliştirmek ve gerekli teknik ve finansal zorlukların üstesinden gelmek için gerekli bütün araçları sağlar.

AppsTREME ile hammadde, işçilik ve genel giderleri içeren detaylı ön maliyet çalışması yapabilir, esnek fire, komisyon, kâr hesaplamaları tanımlayabilirsiniz. Üretimin ardından oluşan gerçek maliyetle karşılaştırmalar yapabilir, ön maliyette yaptığınız hesaplamaların gerçeğe ne kadar yakın olduğunu görebilirsiniz. Oluşan sapmaların kaynağına inerek tekrarlanmamaları için önlemler alabilir ve müşterilerinize daha doğru fiyat verebilirsiniz. AppsTREME size planlama, üretim takibi ve üretilen adetleri, kullanılan hammaddeyi ve işçilikleri raporlama veya varsa fasoncuların planlaması ve yönetimi için gerekli araçları sağlar. Tüm siparişlerinizi en ince detayına kadar tanımlayabilir, sipariş, üretim, sevkiyat sürecini istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

Images

Critical Path Yönetimi (CPM)

Sınırlı kaynaklarımız ve zamanımıza karşılık sınırsız müşteri taleplerini yerine getirmek, Fast-Fashion kavramına uygun, hatasız, hızlı ve kaliteli ürünler üretebilmek için operasyonları doğru planlamalı, sistemden gelen uyarılar sayesinde olası sorunları ortadan kaldırarak işleri kontrol altına almalısınız.

AppsTREME Critical Path yönetimi, tasarımdan üretime kadar bütün süreci en doğru ve hızlı şekilde planlayıp yönetmenizi sağlar.

AppsTREME size, tablet, akıllı telefon gibi araçları da dikkate alarak, Gantt şeması üzerinden görsel yönetim araçları sağlar.

Images

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM)

AppsTREME Tedarik Zinciri Yönetimi ile, satın alma, malzeme yönetimi ve satış dağıtım operasyonlarındaki tüm süreci takip edebilirsiniz.

Modele ait kumaş ve aksesuar tanımları bazında istenen order için ihtiyaç hesaplayabilirsiniz. Satın alma, tedarik ve varsa fason hareketlerini takip ederek tüm süreci kesintisiz koordine edebilirsiniz. İşletmenizin tüm stok, free-stok seviyelerini varyant, lot, parti bazında izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Tedarikçi performanslarını, termin sürelerini, minimum, optimum stok durumlarını takip edebilir, stok maliyetinizi minimum seviyede tutabilirsiniz.

AppsTREME size hammadde, aksesuar, malzeme ve bitmiş ürünlere ait satın alma, tedarik ve transferleri maliyet kalemlerini izleyebilmeniz ve kontrol edebilmeniz için gerekli araçları sağlar. Hammadde ihtiyaç hesaplamasından tedariğine, üretimden teslimata kadar tüm süreci koordine ve kontrol edebilirsiniz.

Images

Üretim Yönetimi

AppsTREME konfeksiyon üretim sürecinin dönüm noktası olan kesim operasyonun doğru planlanması ve takibini sağlayarak işletmenizi geri dönüşü olmayan hatalardan korur.

Modelin üretim operasyonların standart zamanlarından başlayarak tüm operasyonların doğru şekilde devam edebilmesi ve hatta paralel yürüyebilmesi için öncelikle iyi bir kapasite planlamasına ihtiyacınız vardır. Daha verimli ve doğru bir üretim için operasyonları renk, beden bazında takip etmeniz gerekir.

AppsTREME tüm üretim sürecini order, model, renk, beden bazında her bir parçayı takip edecek şekilde tasarlanmıştır.

Verimlilik ve performans takibi ile kayıp zamanlarımızı minimuma indirir, süreçlerimizi iyileştirebilir, sonuç olarak hızlı ve kaliteli ürünler üretebiliriz.

Üretimi, şartların gerektirdiği şekilde kendiniz yapabilir veya fason olarak yaptırabilirsiniz. Her iki durumda da kaynakların en verimli şekilde kullanılabilmesi için doğru bir üretim yönetim sistemi kurmamız gerekir.

Images

Sevkiyat Yönetimi

AppsTREME, esnek yapısı sayesinde otomatik ve manuel çeki listesi hazırlayabilir, kısmi sevkiyat yapabilir ve entegre yapısı sayesinde çeki listelerini tek bir adımda irsaliyeye dönüştürebilirsiniz.

AppsTREME, çoklu dil desteği ve esnek form yapısı sayesinde istenen dilde ve formatta çeki listesi hazırlamanıza olanak sağlar.

Images

Sektöre Özel Detaylı Analizler

AppsTREME, tekstil sektörünün acımasız rekabet ortamında sektörün nabzını tutmanıza yardımcı olur. Veri analiz küpleri, sektöre özel gösterge tanımları, drill-down analizler işiniz için doğru ve hızlı kararlar alarak ilerlemenize yardımcı olur. Önünüze gelen raporların verilerinin nasıl elde edildiği, detay bilgilerine hâkim olursunuz. Böylece AppsTREME, firmanız için atacağınız her adıma anlam kazandırır ve sektör özelinde detaylı analizler yapmanıza yardımcı olur.

Bilgiye ulaşmak için harcadığınız zamanı tek tıkla çözümleyebilirsiniz. AppsTREME sizi zaman kaybından, alın terinizin boşa gitmesinden, firma gelişimine engel olan gereksiz uğraşlardan korur.