PLM

Sertifika Yönetimi

Kurumsal sürdürülebilirlik çerçevesinde işletmelerin ürettikleri mal ve hizmetlerin belirli standartları sağladıklarının göstergesi olan sertifikaların doğru şekilde yönetimi sürecin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Doğru sertifikaların, doğru zamanda sağlanmış olması ve geçerliliklerinin kontrolü sürecin kesintisiz olarak devam edebilmesini sağlayacaktır. Zamanında sağlanamayan veya geçerliliği olmayan sertifikaların sürecin olumsuz etkilenmesine veya kesilmesine neden olacağı açıktır.

Ekstrem Yazılım Sertifika Yönetimi çözümü ile, belirlenen standartların sağlandığının göstergesi olan sertifika ve lisansların takibini sağlayabilecek ve bu şekilde sonradan ortaya çıkabilecek sorunları daha en başından ortadan kaldırmış olabileceksiniz.

Ekstrem Yazılım Sertifika Yönetim çözümü sayesinde gerekli olan sertifikalara sahip tedarikçilerle çalışmak kontrol altına alınmış olacaktır. Mal ve hizmet üreten tedarikçilerin sadece istenen sertifikalara sahip olanları için işlem izni verilecek, böylelikle sürecin ilerleyen aşamalarında müşterileriniz karşısında zor durumda kalmamanız garanti altına alınmış olacaktır.

Ekstrem Yazılım Sertifika Yönetim çözümü ile sağlıklı sertifika takibi yaparak rakiplerinizin önüne geçebileceksiniz.