Appstreme Konfeksiyon Üretim Yönetim Sistemi Yazılımı

Ev Tekstili Üretimi İçin ERP Uygulamaları

Firmaları modern dijital dönüşümün bir parçası yapmak için hazırlanan AppsTREME ERP uygulaması ev tekstili üretimi ile tekstilin bütün işkollarında üretim yapan tesisler için tasarlanmış Tekstil ERP Yazılımıdır. AppsTREME, Ürün Yaşam Döngüsü Üretimi (PLM), İş Zekâsı (BI), Kalite Kontrol, Verimlilik ve Tedarikçi Geliştirme Yönetimi konularında mükemmel çözümler sağlamaktadır.

Ekstrem Yazılım’ın uzmanlarının geliştirdiği yazılımlar, ev tekstili üreticilerinin çalışmalarına küresel çapta değer katmaktadır. Bilgi ve tecrübe ile donanmış, yeni teknolojileri yakından takip eden ve konusunda uzman Ekstrem Yazılım uzmanları, ERP yazılımının kurulumundan olası personel değişikliklerine, yeni personele sistem eğitimi verilmesi ihtiyacında da firmalara desteğini sürdürmektedir.

İnsan merkezli tasarım felsefesi ürünlerin sadece şık bir ambalaja sahip olması ile değil, mühendislik aşamasından başlar. AppsTREME’in uyumlu ve dönüştürülebilir tasarım kabiliyeti, firmaların sahip olduğu geliştirilmiş tasarım ekiplerinin daha üretken olmasını sağlar. Sahip olduğu altyapısı ve her yerden erişim imkanıyla AppsTREME, tasarımcıların anlık dokunuşlarına, değişikliklerine imkân vermektedir. Tasarımcılar, küresel çapta takip ettikleri sektörel moda değişimlerini anında, firmaları için değere dönüştürecek güce AppsTREME ile sahip olur.

  • Esnek ve Modüler
  • Geliştirilebilir, özelleştirilebilir
  • Kolay erişim realtime analizler
  • Kolay ve optimize kaynak planlaması

Ev Tekstili üreticileri için AppsTREME ERP ne avantajlar sağlar?

Ekstrem Yazılım ürünleri üretkenliği teşvik eder ve kullanıcıların işleriyle daha güçlü iletişim halinde hissedebilmeleri için, saha geri dönüşleri ön planda tutularak hazırlanmıştır. Uzun yılların deneyiminin ışığında Ekstrem Yazılım, ev tekstili sektörü firmalarına özel yazılım desteği sunmakta, onların sektörel konumlarını daha fazla güçlendirmek için yardımcı olmaktadır.

AppsTREME Ev Tekstili Üretimi için ERP Yazılımı firmalara, ev tekstili sektörünün her gün daha da zorlaşan rekabet ortamında, zamanı geri kazandırmakta, rakiplerden daha çevik olmanın ve daha hızlı çözüm üretmenin yolunu açmaktadır. Ev tekstili, sektör yapısı olarak fast-fashion tarzı üretime açıktır ve sektör firmaları, üretim süreçlerini hızlı ve hatasız olarak gerçekleştirmek zorundadır. AppsTREME, kapsamındaki modüller ile firmaların üretim süreçlerinin hızlanmasının önünü açar, hataya yer vermez.

AppsTREME Ev Tekstili Üretimi için ERP Yazılımı ile iş süreçleri standart hale getirilip, daha hızlı, daha kaliteli ürün geliştirerek zamanı geri kazanmak olası hale getirilmektedir. Üretim süreçlerinin kontrolünü elinize verir. Böylece, sipariş girdisinden teslimata kadar tüm süreç kullanıcıların elinde, firma yapısının isteklerine göre standardize edilir.

Sektörde öne geçmek için gerekli olan kaynak tasarrufu, ev tekstilcilerinin elinde üretim kabiliyetine dönüşecek Verimlilik uygulamaları AppsTREME ile, firmaları mükemmelleştirmek adına gelir. Ev tekstili firmaları AppsTREME ile zamandan ve kaynaktan tasarruf ederek sektördeki rakiplerinin önüne geçecek imkana kavuşur. Ayrıca maliyet tasarrufu sağlayan yapısıyla AppsTREME, firmaların daha fazla kazanmasının da önünü açmaktadır.

AppsTREME Özellikleri

Detaylı bilgi için AppsTREME ERP çözümümüzün tüm özelliklerini şimdi inceleyin.

Sorularınız mı var?
Bize hemen ulaşın!

AppsTREME Broşürü

Detaylı bilgi için AppsTREME broşürümüzü indirin.