TexTEME Tekstil Üretim Yönetimi Yazılımı Sistemi

İplik Üretimi İçin Hazırlanan ERP Uygulamaları

TexTREME, tekstil sektörünün her gün zorlaşan acımasız rekabet ortamında zamanı geri kazanmanızı sağlar. Rakiplerinden daha hızlı olmasını ve daha hızlı çözüm üretmesini sağlar. TexTREME, firma yöneticilerinin karar alma sürecinizi hızlandırır.

TexTREME İplik Üretimi için ERP Yazılımı, iplik üreticilerinin tüm iş hareketlerini optimize etmektedir. Ekstrem Yazılım, öncelikle ERP projesini, işletmelere uyarlar, sonrasında olası sistem değişikliklerinde uzman desteği verir.

Bugünün dünyasında bütün lider şirketler ERP uygulamalarını kullanmaktadır ve fasoncularının da bu uygulamaları kullanması talebindedir. Ekstrem Yazılım, iplik üreticilerinin ERP ihtiyaçları için texTREME yazılımını sunar. TexTREME, iplik üretimi ve diğer bütün tekstil alt kolları için tasarlanmış bir tekstil ERP yazılımıdır. TexTREME ile işletmelerin çalışma düzeni standart hale getirip, daha hızlı, daha kaliteli ürün geliştirerek zamandan ve buna bağlı maliyetlerden tasarruf sağlanabilmektedir.

  • Esnek ve Modüler
  • Geliştirilebilir, özelleştirilebilir
  • Kolay erişim realtime analizler
  • Kolay ve optimize kaynak planlaması

TexTREME İplik Üretimi için ERP Yazılımı sisteminin İplik üreticilerine faydaları nelerdir?

TexTREME, işletmelere can suyu olacak çözümler sunmaktadır. TexTREME beraberinde CPM, BI, E-Devlet Uygulamaları çözümlerini getirmektedir. Bunların yanı sıra Mobil Çözümler, Tedarik Zinciri Yönetimi SCM ve Kalite Kontrol çözümlerini de kullanıcılara sunmaktadır. Beraberinde getirdiği çözümlerle TexTREME, kullanıcılara sıra dışı avantajlar vermektedir:

  • TexTREME İplik Üretimi için ERP Yazılımı ile detaylı sipariş tanımları yapabilir, arşivleyebilir, sistem dışı otomasyon sistemleriyle entegrasyon sağlayabilirsiniz.
  • Her yerden erişilebilen gerçek zamanlı analizler sayesinde yeni fırsatların yakalanmasına ve doğru kararlar alabilmenize olanak sağlar.
  • İnovasyon, kaynakların daha verimli kullanılmasıyla ilgilidir. TexTREME, Entegre iş süreçleri yönetimi ile daha düşük maliyetle, daha etkin kaynak yönetimi sağlar. Böylece işletmelerin inovasyon çalışmalarını destekler.
  • Kaynak planlaması ve kaynak tüketiminde verimin artırılması, texTREME ile hayal olmaktan çıkmaktadır.
  • Entegre müşteri ve tedarikçi ilişkileri yönetimi sunar. Sağlıklı bir iletişim içerisinde olmanızı ve talepleri zamanında karşılamanızı sağlar.
  • Değişken koşullara uyum sağlamanızı sağlar. TexTREME İplik Üretimi için ERP Yazılımı, sizi rekabette bir adım öne taşımak için hazırlanmıştır.

Bazı firmalar maliyet hesabını hâlâ geleneksel yöntemlerle yapmaya devam etmektedir. Bu yöntemleri seçen firmalar; kârlılığı kısıtlı ama yaşamını sürdüren bir işletme olarak yoluna devam ederler.

Bugünün şirketleri ise maliyet tasarrufuna, verimliliğe, üretim sürecinin hızlanmasına, kalitesi artırılmış ürün teslimine önem vermektedir ve ERP uygulamaları kullanmaktadır. TexTREME hammadde, işçilik ve genel giderleri içeren detaylı ön maliyet çalışması yapar. Esnek fire, komisyon, kâr hesaplamaları tanımlayabilir. Böylece işletme kârını maksimize eder. Üretimin ardından oluşan gerçek maliyetle karşılaştırmalar yapabilir, ön maliyette yaptığınız hesaplamaların gerçeğe ne kadar yakın olduğunu gösterir. Oluşan sapmaların kaynağına inmesine olanak verir. Bu olumsuzlukların tekrarlanmamaları için önlemler alabilir ve müşterilere daha doğru fiyat verme konusunda yatırımcıların önünü açmaktadır. Bu sayede sonraki siparişler için texTREME, size öngörü yeteneği kazandırır.

TexTREME, işletmelere can suyu olacak çözümler sunmaktadır.

TexTREME Özellikleri

Detaylı bilgi için TexTREME ERP çözümümüzün tüm özelliklerini şimdi inceleyin.

Sorularınız mı var?
Bize hemen ulaşın!

TexTREME Broşürü

Detaylı bilgi için AppsTREME broşürümüzü indirin.