Images

Extreme : Tekstil Sektörünün Arkasındaki Güç!

Ekstrem Yazılım ile işinizin her alanı için doğru çözümü kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerini önceliğine alan, esnek, geliştirilebilir ve diğer sistemlerle kolaylıkla entegre olabilen eksiksiz sektörel çözümler hazırladık. Bugün dünya üzerindeki çok sayıda işletme iş yaşamındaki sorunların üstesinden gelmekte ve dijital dönüşümü gerçekleştirmekte Ekstrem Yazılım çözümlerine güvenmektedir.

Değerlerimiz

Temel değerlerimiz inançlarımızı belirler, kararlarımıza rehberlik eder, eylemlerimizi yönlendirir ve bizi dünya çapında bir arada tutan çekim gücüdür. Değerlerimiz, müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerde, kurduğumuz sistemlerde ve bütün iş süreçlerimizde görülebilir, duyulabilir ve hissedilebilir.

  • Takım Çalışması- Birlikte daha iyi.
  • Mükemmeliyet- Her zaman daha iyisi yapılabilir
  • Hizmet- Müşteri her zaman önce gelir
  • İnovasyon- Hayal et, yarat, teslim et
  • Dürüstlük- Söylediklerimizi gerçekleştiriyoruz

İşletmelerde inovasyonun sürekliliğini mümkün kılan yaklaşımımızda bize rehberlik eden temel ilkeler.

Sektörel Uzmanlıklar

Gereksinim duyduğunuz özellikler sistemin tasarımında olmalı, sonradan hazırlanmış eklentiler şeklinde değil.

“Herkese uyan tek beden” işinizin gereksinimlerini karşılayamaz. Bu yüzden sektöre özel gereksinimleri karşılayan uygulamalar geliştiriyoruz. Yaklaşımımız çözümlerin daha hızlı, daha kolay olmasını sağlar ve sizi sonu gelmeyen düzeltmelerin verdiği sıkıntılardan korur.

İyi Tasarım

Geliştirilmiş tasarım ekiplerinizin daha üretken olmasını sağlar.

Ekstrem Yazılım ürünleri kullanıcıların daha üretken olabilmeleri ve işleriyle daha güçlü iletişim halinde hissedebilmeleri için kullanıcı deneyimleri ön planda tutularak hazırlanmıştır. İnsan merkezli tasarım felsefesi ürünlerin sadece şık bir ambalaja sahip olması değil, mühendislik aşamasından başlar.

Veri Bilimi

Tahminlemeli analizler problemleri önceden sezmek ve çözüm üretmek için yardımcı olur.

Yeni nesil kurumsal uygulamalar sadece data toplama ve ilgili noktalara dağıtmanın ötesinde, oluşabilecek sorunları önceden kestirebilmeli ve çözüm önerilerini de sunabilmelidir. Ekstrem Yazılım veri araştırma ekibinin amacı, müşterilerimizin verisini rekabet avantajına dönüştürmektir. Ürün yöneticileri, geliştiriciler ve yazılım tasarımcılarıyla birlikte çalışarak sektörel sıkıntıları belirler ve modern teknolojiler kullanarak çözümler sunar.

İnternet Mimarisi

Esnek ve standardize edilmiş entegrasyon bütün sistemleri bağlar.

Kapalı sistemler günümüzün çevrimiçi dünyasına ayak uydurabilmek için gerekli esnekliği sağlayamamaktadırlar. Bu nedenle ürünlerimiz açık sistem standartlarında ve çok sayıda farklı sistemle entegre olabilecek şekilde tasarlandı. Ekstrem Yazılım çözümleri benzersiz teknolojik gereksinimlerinizi kırılıp dökülmeden, gerçek zamanlı olarak daha fazla kaynaktan, daha fazla bilgiye erişmenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Ağların Ağı

Değerler zincirinizdeki global görünürlük, çoklu kurumsal iş birliklerini güçlendirir.

Tüm tedarik zincirini çalıştırmak için gereken süreç ve bilgi yetersiz olduğunda, bir engel rekabet gücünüzü kırabilir ve hedeflerinize erişmeyi engelleyebilir. Kurumlar arası iş birliği araçları süreçlerinizi otomatize edebilir, verimliliğinizi arttırabilirsiniz.