TexTEME Tekstil Üretim Yönetimi Yazılımı Sistemi

Tekstil Baskı Firmaları için ERP Uygulamaları

Tekstil baskısı yapan firmaların üretim yetenekleri TexTREME ile ivmelenir. Tekstil sektöründeki her gün farklılaşan acımasız rekabet ortamında, zamanı geri kazanmanızı, rakiplerinizden daha çevik olmanızı ve daha hızlı çözüm üretmenizi sağlar.

Kalite yönetimi, tüm imalat ile ilgili kalite verilerinin izlenmesini ve değerlendirilmesini kapsamaktadır. TexTREME, kalite verilerini takip etmektedir. Firmanın misyon ve vizyon çalışmaları ile direkt olarak bağlantılı olan kalite yönetimi, texTREME ile uzaktan erişime açık ve çoklu dil desteğine sahip olarak size hizmet etmektedir. TexTREME, verilerin hakimiyetini kalite yönetiminin gücüne dönüştürmeniz için ihtiyaç duyduğunuz gerçek zamanlı yazılım desteğini sunar.

 • Esnek ve Modüler
 • Geliştirilebilir, özelleştirilebilir
 • Kolay erişim realtime analizler
 • Kolay ve optimize kaynak planlaması

TexTREME ERP sisteminin tekstil baskı firmalarına sağlayacağı avantajlar nelerdir?

 • TexTREME Tekstil Baskı ERP Yazılımı, firmanın genelinde makinelerin ve kullanılan diğer kaynakların şeffaf bir şekilde izlenmesini sağlar. Makinelerin durumunun ve entegre sorunları anında tespit eder. Makineler, personel ve vardiya takvimi için ana verilerin yönetimini kolaylaştırır.
 • Üretimin tüm süreçleri için üretim planlaması, kolaylıkla ve yeniden optimize edilebilir biçimde gerçekleştirilebilir. TexTREME, üretim zaman planı konusunda da kolaylık sağlamaktadır. Planlanan teslim tarihlerine karar vermek konusunda hız, verimlilik ve vardiya takvimi gibi ilgili tüm parametreleri dikkate alır.
 • Üretim sürecine en uygun makineyi seçmektedir. Entegre iş takip yazılım desteği, tüm üretim süreçleri için öngörülen tamamlanma tarihini takip eder.
 • TexTREME Tekstil Baskı ERP Programı, üretim sürecine dahil ettiğiniz makinaların zamanında ve masraf yaratmayacak biçimde çalışmalarının önünü açar. Bütün bu sürecin kumanda hakimiyetini elinize verir. Makine ayarları, üretim süreciyle eşzamanlı iletişimi zorunlu kılar. TexTREME, üretim planlamasına göre ilgili tüm kontrol ve ayar verilerinin otomatik olarak iletilmesini sağlar.
 • TexTREME ile hazırlanan makine bakım planları, onarım çalışmalarının ve yedek parçaların aşınmasının önceden planlanmasına ve gerekliliklerin maliyet yaratmadan çözümlenmesine olanak tanır. Aşınmış parçaların makine verimliliğini düşürmesine, tamir masrafının artmasına engel olan texTREME, sağlıklı bir makine parkuru ile süreçlerin yönetilmesine olanak verir.
 • TexTREME Tekstil Baskı ERP Sistemi, işletmenin iplik, kumaş, boya ve kimyasal stokunu varyant bazında yönetebilir, seri, lot ve top bazında takip edebilir. Stok işlemlerinde barkod ve RFID kullanarak oluşabilecek hataları minimuma indirir.
 • TexTREME Tekstil Baskı ERP Yazılımı, sınırsız depo tanımlayabilir, depolar arasında transferler yapabilir, bu işlemler için onaylama sistemini aktif edebilir, süreci kontrol altına alabilir.
 • TexTREME Tekstil Üretim Yönetim Sistemi ile departman, işçi, makine ve kaynak bazında üretim takibi yapabilir, detaylı işlem zaman etüdü yapabilir, fason işlemlerinizi takip edebilir. Barkod, proximity veya RFID teknolojileri kullanarak, hatasız üretim takibini sağlayabilmektedir.
 • Dahili, harici fason işlemlerini takip edebilen texTREME, fason kartları ile parti bazlı takip yapabilir, detaylı raporlar alabilmektedir. İş emri, sipariş tarihçesi ile tüm üretim sürecini kontrol etme imkanı sunmaktadır.

TexTREME Özellikleri

Detaylı bilgi için TexTREME ERP çözümümüzün tüm özelliklerini şimdi inceleyin.

Sorularınız mı var?
Bize hemen ulaşın!

TexTREME Broşürü

Detaylı bilgi için TexTREME broşürümüzü indirin.