Appstreme Konfeksiyon Üretim Yönetim Sistemi Yazılımı

Çorap İmalatçıları İçin ERP Yazılımları

Çorap üretimi için ERP Yazılımı olan AppsTREME, çorap üreticilerinin kullanımına sunulmuş, planlamadan üretime, örnek sipariş tedariki hazırlamaktan finansal işlemlere tüm iş süreçlerinizi yönetebileceğiniz bir ERP yazılımıdır.

AppsTREME entegre mimarisiyle öne çıkmaktadır. AppsTREME, bu özelliğiyle işletmenin ve sektörün gerektirdiği bütün işlevleri içermektedir. Sektör genelindeki rekabette öne geçmenizi, rakiplerinizden çok daha donanımlı olmanızı, onlardan çok daha hızlı ve doğru kararlar almanızı sağlayan bir desteğe ihtiyacınız var.

AppsTREME çorap üretim sektöründeki işletmelerin ticari ve idari süreçlerini standardize edebilmektedir. Bu sayede daha kusursuz ve daha hızlı ürünler üretmek mümkün olmaktadır.

  • Esnek ve Modüler
  • Geliştirilebilir, özelleştirilebilir
  • Kolay erişim realtime analizler
  • Kolay ve optimize kaynak planlaması

Çorap Üreticileri İçin En İyi ERP Çözümü

Çorap üretim tesislerinde siparişler, şartların gerektirdiği şekilde üretim tesislerinde veya fason olarak yaptırılmaktadır. Her iki durumda da kaynakların en verimli şekilde kullanılabilmesi için doğru bir üretim yönetim sistemi kurulması gerekmektedir.

Üretimde süreçlerin standart zamanlarından başlayarak tüm operasyonların doğru şekilde devam edebilmesi ve hatta birlikte yürüyebilmesi için öncelikle iyi bir kapasite planlamasına ihtiyaç vardır. Daha verimli ve doğru bir üretim için operasyonları renk, beden bazında takip etmek gereklidir.

AppsTREME’in çorap üreticileri için sağladığı avantajlar nelerdir?

  • AppsTREME tüm üretim sürecini order, model, renk, beden bazında her bir parçayı takip edecek şekilde tasarlamıştır.
  • Verimlilik ve performans takibi ile kayıp zamanı minimuma indirmektedir. Ayrıca AppsTREME çorap üretimi erp yazılımı ile üretim ve idari süreçleri iyileştirilmekte, sonuç olarak hızlı bir biçimde kaliteli ürünler üretilmektedir.
  • AppsTREME, esnek yapısı sayesinde otomatik ve manuel çeki listesi hazırlayabilir, kısmi sevkiyat yapabilir ve entegre yapısı sayesinde çeki listelerini tek bir adımda irsaliyeye dönüştürebilmektedir.
  • AppsTREME, çoklu dil desteği ve esnek form yapısı sayesinde istenen dilde ve formatta çeki listesi hazırlanmasına olanak sağlar. Çoklu dil desteği, ihracatçı firmaların işini kolaylaştırmaktadır.
  • Veri analiz küpleri, sektöre özel gösterge tanımları, drill-down analizler işiniz için doğru ve hızlı kararlar alarak ilerlemenize yardımcı olmaktadır. Sektörel konumu, hızlı karar alma süreci belirler.
  • Uzun yılların bilgi ve deneyimi ile donanmış, yeni teknolojileri yakından takip eden ve konusunda uzman olan Ekstrem Yazılım, yurtiçi ve yurtdışındaki çorap üreticilerine ve fabrikalarına yazılım çözümleri sağlamaktadır.

AppsTREME Özellikleri

Detaylı bilgi için AppsTREME ERP çözümümüzün tüm özelliklerini şimdi inceleyin.

Sorularınız mı var?
Bize hemen ulaşın!

AppsTREME Broşürü

Detaylı bilgi için AppsTREME broşürümüzü indirin.