Appstreme Konfeksiyon Üretim Yönetim Sistemi Yazılımı

Konfeksiyon & Hazır Giyim Sektörü İçin ERP Uygulaması

AppsTREME Konfeksiyon ERP Yazılımı konfeksiyon ve hazır giyim firmalarında planlamadan üretime, maliyet hesaplamadan finansal işlemlere tüm iş süreçlerinizi yönetebileceği bir ERP yazılımıdır. AppsTREME işletmelerin, tekstil sektöründeki acımasız rekabet ortamında, zamanı geri kazanmasını sağlamaktadır. Rakiplerinden daha çevik olmasının ve daha hızlı çözüm üretebilmesinin önünü açmaktadır. Entegre mimarisiyle AppsTREME, işletmenin ve sektörün gerektirdiği bütün işlevleri içerir.

Ekstrem Yazılım bilgi ve tecrübe ile donanmış, yeni teknolojileri yakından takip eden ve konusunda uzman ekibi ve yılların bilgi birikimi ile Tekstil ve Konfeksiyon Sektörüne çözümler sunmaktadır.

Çoklu dil desteğine sahip yazılım PLM, CPM, BI, E-devlet uygulamaları çözümlerini kullanıcı emrine sunar. Uluslararası standartlara uygun biçimde tasarlanan AppsTREME ayrıca Ekstreme Yazılım uzmanlarının hazırladığı mobil çözümler, SCM, kalite kontrol, verimlilik, tedarikçi geliştirme yöntemi, sertifika yönetimi ve tekstil otomasyon yönetimi çözümlerini de beraberinde kullanıma sunar.

  • Esnek ve Modüler
  • Geliştirilebilir, özelleştirilebilir
  • Kolay erişim realtime analizler
  • Kolay ve optimize kaynak planlaması

İşletmeleri AppsTREME Konfeksiyon ERP sistemini kullanmaya ikna eden nedenler nelerdir?

Günümüzde işletmeler Konfeksiyon ve Hazır Giyim sektörü için yılların bilgi birikimi ile geliştirilmiş AppsTREME ERP yazılımını kullanarak kendilerine sağlanan büyük avantajlardan faydalanmaktadırlar. Kur değişimleri ve global ekonomideki düzensizlikler nedeniyle yeterince sıkışan firmalar AppsTREME ile tanışmak için birçok nedene sahiptir.

Hazır giyim üretimi, departmanlar ve tedarikçiler arasında güçlü iletişime ve koordinasyona ihtiyaç duymaktadır. Bu durum, departmanlar arasında güçlü bir iletişim sağlayabilen tam entegre bir ERP yazılımını zorunlu kılmaktadır.

Bütün konfeksiyon firmaları için işletmeye dair veri ve istatistiklerin anında görüntülenebilmesi çok büyük bir nimettir. Modern ticarette zaman hakimiyeti, herkesin sahip olması gereken elzem bir durumdur. Bütün işletmeler, iletişimi basit hale getiren ve işletme verilerini hızlıca monitöre getiren çözümlere ihtiyaç duymaktadır.

Yurtiçi veya dışındaki müşteri sipariş takibini doğru yapmak hem müşteri ilişkilerini hem de maliyetleri doğrudan etkilemektedir. Bu durum müşteri memnuniyetini ve olası iş kayıplarını doğrudan etkilemektedir.

Modern ticari dünyada, konfeksiyon sektöründe işleri yoluna koymanın anahtarı AppsTREME Konfeksiyon ERP Programıdır. Kurumsal kaynak planlaması (ERP) süreçleri, maliyetten tasarruf, işletme verimliliğini artırmak için AppsTREME, entegre bir yazılım olarak gelmektedir. AppsTREME konfeksiyon sektöründeki işletmelere süreçlerini standardize edip, daha hızlı, daha kaliteli ürün geliştirmeyi sağlayarak zamanı geri kazandırmak için geliştirilmiş bir Konfeksiyon ERP Programıdır.

AppsTREME Konfeksiyon ve Hazır Giyim ERP Yazılımı Özellikleri

Sorularınız mı var?
Bize hemen ulaşın!

AppsTREME Broşürü

Detaylı bilgi için AppsTREME broşürümüzü indirin.