TexTEME Tekstil Üretim Yönetimi Yazılımı Sistemi

Örme Kumaş Üreticileri İçin ERP Uygulamaları

Ekstrem Yazılım uzmanlarının hazırladığı TexTREME Örme Kumaş Üretimi ERP Programı, örme kumaş üreticilerinin kullanımına sunulan bir ERP yazılımıdır. TexTREME ile örme kumaş üretim süreçleri için satın alma siparişleri otomatik olarak oluşturulabilmekte, termin tarihleri takip edilebilmekte, tedarikçi bazında fiyat tanımlanabilmektedir.

Ekstrem Yazılım uzmanlarının hazırladıkları TexTREME Örme Kumaş Üretimi ERP yazılımı, örme kumaş üretimi yapan işletmelerin sektörel rekabette öne geçmelerine yardımcı olur. TexTREME ile CPM, BI (İş Zekâsı), Mobil Çözümler, E-Devlet Uygulamaları gibi çözümlerin tümüne birden sahip olmayı kapsar.

 • Esnek ve Modüler
 • Geliştirilebilir, özelleştirilebilir
 • Kolay erişim realtime analizler
 • Kolay ve optimize kaynak planlaması

TexTREME ERP sisteminin örme kumaş üreticilerine faydaları nelerdir?

Ekstrem Yazılım, uzun yılların bilgi ve deneyimi ile donanmış, yeni teknolojileri yakından takip eden ve konusunda uzman ekibi, sadece ülkemizdeki değil, dünyanın farklı bölgelerindeki müşterilerinin yazılım ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

TTexTREME Örme Kumaş Üretimi ERP Yazılımı inovasyon sürecine ruhunu vermekte, işletmelerin kaynak kullanımında ve harcadıkları üretim zamanlarında tasarruf sağlamakta, sipariş teslim hatalarının önüne geçmektedir.

 • TexTREME Örme Kumaş Üretimi ERP Sistemi ile detaylı reçete tanımları yapabilir, arşivleyebilir, harici reçete otomasyon sistemleriyle entegrasyon sağlayabilirsiniz.
 • TexTREME ile detaylı sipariş tanımları yapabilir, arşivleyebilir, sistem dışı otomasyon sistemleriyle entegrasyon sağlayabilirsiniz.
 • Her yerden erişilebilen gerçek zamanlı analizler sayesinde yeni fırsatların yakalanmasına ve doğru kararlar alabilmenize olanak sağlar.
 • İnovasyon kaynakların daha verimli kullanılmasıyla ilgilidir. TexTREME, entegre iş süreçleri yönetimi ile daha düşük maliyetle, daha etkin kaynak yönetimi sağlar. Böylece işletmelerin inovasyon çalışmalarını destekler.
 • Kaynak planlaması ve kaynak tüketiminde verimin artırılması, TexTREME Örme Kumaş Üretimi ERP Yazılımı ile hayal olmaktan çıkmaktadır.
 • Entegre müşteri ve tedarikçi ilişkileri yönetimi sunar. Sağlıklı bir iletişim içerisinde olmanızı ve talepleri zamanında karşılamanızı sağlar.
 • Değişken koşullara uyum sağlamanızı sağlar. TexTREME, sizi rekabette bir adım öne taşımak için hazırlanmıştır.

Küresel çapta verimlilik sağlayan çoklu dil desteğine sahip texTREME, modern endüstriyel gelişmelere uygun tasarımıyla örme kumaş üreticilerinin vizyonunu optimize etmektedir.

Ürün tedarikinde kimseye bağlı değilsiniz. İşletmede ipleri tekrar ele geçirmek için texTREME, gelişmiş yazılım altyapısından gelen kuvvetini firma sahiplerinin emrine sunmaktadır. TexTREME ile pamuk, iplik, çözgü-atkı, boya-kimyasal ihtiyacı doğru ve hızlı hesaplanır, satın alma siparişleri otomatik olarak hazırlanır ve varyant bazında tahsisler yönetebilir. TexTREME Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) uygulaması ile satın alma, malzeme yönetimi ve satış dağıtım operasyonlarındaki tüm süreç sağlıklı bir biçimde takip edilir.

TexTREME Özellikleri

Detaylı bilgi için TexTREME ERP çözümümüzün tüm özelliklerini şimdi inceleyin.

Sorularınız mı var?
Bize hemen ulaşın!

TexTREME Broşürü

Detaylı bilgi için TexTREME broşürümüzü indirin.