PLM

İleri Üretim Yönetimi

Zaman ve kaynak Planlama, verimlilik, maliyet kontrol, tedarik yönetimi, izlenebilirlik; günümüzün zorlu pazar koşullarında müşteri isteklerini en doğru şekilde karşılayabilecek gelişmiş üretim sisteminin vazgeçilmez özellikleridir.

Ekstrem Yazılım İleri Üretim Yönetimi ile hızlı ve sağlıklı ön maliyet çalışması ve karmaşık ürün tanımlamaları yapabilir, kaynaklarınızı doğru planlayabilir, daha etkin ve verimli kullanılmasını sağlayabilir ve stok seviyesini minimumda tutabilirsiniz.

Sektör ve pazar şartlarının gereği olarak ürün reçetesinde ve süreçlerinde revizyonlar olması kaçınılmazdır. Ekstrem Yazılım’ın esnek ve özelleştirilebilen üretim yönetimi ile gerekli revizyonları kolayca yapabilir veya sipariş bazlı reçete tanımları yapabilirsiniz.

Üretim planlaması sayesinde müşteri siparişlerinizin ne zaman ve hangi kaynaklar kullanılarak üretileceğini belirleyebilir, görsel araçlar sayesinde üretim durumunu gerçek zamanlı izleyebilir ve planlamalarınızda düzenlemeler yapabilirsiniz.

Ekstrem Yazılım İleri Üretim Yönetimi ile üretim süreçlerini barkod veya RFID kullanarak gerçek zamanlı takip edebilirsiniz. Esnek serileme, parti – lot uygulamaları ile hammadde girişinden ürün teslimatına kadar bütün süreç boyunca izlenebilirlik sağlayabilirsiniz.