PLM

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM)

Tekstil ERP Yazılımlarımızdaki PLM sistemi ile ilk fikirlerinizin oluşumundan başlayarak ürününüze ait tasarım ve tüm geliştirme süreçlerini, pazara sunulması ve satış sonrası hizmet süreçlerini tek bir sistem altında toplayarak yönetmek iyi bir Ürün Yaşam Döngüsü (PLM) yönetimi ile sağlanabilir.

PLM ile ürünlerinizi rakiplerinizden daha hızlı tasarlayıp, piyasaya sürebilir, ürününüzün pazara çıkış süresini (time-to-market) kısaltmış olursunuz.

Ekstrem Yazılım PLM çözümü ile tüm sistem tek bir çatı altında toplandığı için farklı lokasyonlardaki çalışanlarınızın zamandan ve mekândan bağımsız olarak aynı proje üzerinde çalışabilmelerini sağlayabilirsiniz. Ürünün farklı fazlarında çalışan ekipler entegre sistem sayesinde uyum içerisinde çalışabilirler.

Kısıtlı zamanlarda ürün geliştirme gibi pahalı süreçlerin yüksek verimlilikle ve hatasız gerçekleştirilmesi bir zorunluluktur. Entegre PLM sistemi sayesinde tasarımdaki gereksiz revizyonların önemli oranda azalması ve böylelikle prototip maliyetlerinin önemli oranda düşmesi sağlanmış olur.

Entegre Ürün Yaşam Döngüsü (PLM) sistemi tüm süreçler için oluşan dokümanları ayrı ayrı takip edebilmenizi ve ilgili süreçle ilişkilendirebilmenizi sağlar.

Ekstrem Yazılım PLM çözümü ile her numune aşaması için ürün reçetesini farklılaştırabilir, maliyetlerini takip edebilirsiniz. Böylelikle her numune adımında oluşan maliyeti ayrıca takip edebilir, değişimleri izleyebilirsiniz.

Ekstrem Yazılım PLM çözümü ile tüm süreçler için ilgili departmanlardaki çalışanlarınıza otomatik veya manuel olarak görev atamaları yapabilir, departmanlar arasında koordinasyonu sağlayabilirsiniz. Bu sayede en değerli kaynağınız olan zamanınızı planlamış, verimliliğinizi maksimum seviyeye taşımış olursunuz.