TexTEME Tekstil Üretim Yönetimi Yazılımı Sistemi

Tekstil Üretiminin Her Kademesinde Lider Çözüm

TexTREME Tekstil Üretim ERP Yazılımı ile iş süreçlerinizi standart hale getirebilirsiniz. Günümüz koşullarında üretim süreçlerine hareket alışkanlığı kazandırmak, doğal olarak faaliyet süreçlerinin hızlanması neticesini doğurur. Firmanızın böyle güçlenmesi, fast-fashion ile günümüzde gitgide süratlenen üretim talebine karşı vereceğiniz yanıtı da güçlendirir..

TexTREME size, tekstil sektöründeki her gün zorlaşan acımasız rekabet ortamında, zamanı geri kazanmanızı, rakiplerinizden daha çevik olmanızı ve daha hızlı çözüm üretmenizi sağlar. TexTREME, üretim süreçlerinize hız kazandırırken ürün kalitenizi geliştiren, zamanı geri kazanacağınız bir Tekstil üretimi ERP Programıdır.

Günümüzün Gereklilikleri: Sektörel Uzmanlık ve Çeviklik!

  • Esnek ve modüler
  • Geliştirilebilir, özelleştirilebilir
  • Kolay erişim realtime analizler
  • Kolay ve optimize kaynak planlaması

Sorularınız mı var?
Bize hemen ulaşın!

TexTREME Broşürü

Detaylı bilgi için TexTREME broşürümüzü indirin.

DEMO Talebi

İlk Bakışta TexTREME Tekstil Üretimi ERP Yazılımı

TexTREME ile detaylı reçete tanımları yapabilir, arşivleyebilir, harici reçete otomasyon sistemleriyle entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Her yerden erişilebilen real-time analizler sayesinde yeni fırsatların yakalanmasına ve doğru kararlar alabilmenize olanak sağlar.

Entegre iş süreçleri yönetimi ile daha düşük maliyetle, daha etkin kaynak yönetimi sağlar.

Kaynaklarınızı planlamanızı ve daha verimli olmasını sağlar.

Entegre müşteri ve tedarikçi ilişkileri yönetimi ile sağlıklı bir iletişim içerisinde olmanızı ve talepleri zamanında karşılamanızı sağlar.

Değişken koşullara uyum sağlamanızı ve rekabette bir adım önde olmanızı sağlar.

Modüller

Maliyet Yönetimi

Üretim Planlama

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM)

Stok Yönetimi

Sevkiyat

Kalite Kontrol

Images

Maliyet Yönetimi

TexTREME ile hammadde, işçilik ve genel giderleri içeren detaylı ön maliyet çalışması yapabilir, esnek fire, komisyon, kâr hesaplamaları tanımlayabilirsiniz. Üretimin ardından oluşan gerçek maliyetle karşılaştırmalar yapabilir, ön maliyette yaptığınız hesaplamaların gerçeğe ne kadar yakın olduğunu görebilirsiniz. Oluşan sapmaların kaynağına inerek tekrarlanmamaları için önlemler alabilir ve müşterilerinize daha doğru fiyat verebilirsiniz.

Images

Üretim Planlama

TexTREME üretim planlama modülü firmanızı departman, operasyon ve kaynak bazında planlayıp yönetmenizi sağlar.

Zaman ve kaynak sıkıntısına karşın sınırsız müşteri taleplerini yerine getirmek, hatasız, hızlı ve kaliteli ürünler üretebilmek için üretim süreçleri doğru planlanmalıdır. Ayrıca sistemden gelen uyarılar sayesinde olası sorunlar ortadan kaldırılarak, yapılan işler kontrol altına alınmalıdır.

Images

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM)

TexTREME ile pamuk, iplik, çözgü-atkı, boya-kimyasal ihtiyacınızı doğru ve hızlı hesaplayabilir, satın alma siparişlerini otomatik olarak hazırlayabilir ve varyant bazında tahsislerinizi yönetebilirsiniz.

TexTREME Tedarik zinciri yönetimi ile satın alma, malzeme yönetimi ve satış dağıtım operasyonlarındaki tüm süreci takip edebilirsiniz.

İşletmenizin tüm stok, free-stok seviyelerini varyant, lot, parti bazında izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Tedarikçi performanslarını, termin sürelerini, minimum, optimum stok durumlarını takip edebilir, stok maliyetinizi minimum seviyede tutabilirsiniz.

TexTREME ile iplik, kumaş, boya-kimyasal için satın alma siparişlerinizi otomatik olarak oluşturabilir, termin tarihlerini takip edebilir, tedarikçi bazında fiyat tanımlayabilirsiniz.

Images

Stok Yönetimi

İşletmenizin iplik, kumaş, boya ve kimyasal stokunu varyant bazında yönetebilir, seri, lot ve top bazında takip edebilirsiniz. Stok işlemlerinizi barkod ve RFID kullanarak oluşabilecek hataları minimuma indirebilirsiniz.

TexTREME ile sınırsız depo tanımlayabilir, depolar arasında transferler yapabilir, bu işlemler için onaylama sistemini aktif edebilir, süreci kontrol altına alabilirsiniz.

Images

Üretim Yönetimi

TexTREME Tekstil Üretim Yönetim Sistemi ile departman, işçi, makine ve kaynak bazında üretim takibi yapabilirsiniz. Detaylı işlem zaman etüdü yapabilir, fason işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Barkod, proximity veya RFID teknolojileri kullanarak, hatasız üretim takibini sağlayabilirsiniz.

Dahili, harici fason işlemlerinizi takip edebilir, fason kartları ile parti bazlı takip yapabilir, detaylı raporlar alabilirsiniz. İş emri, sipariş tarihçesi ile tüm üretim sürecini kontrol edebilirsiniz.

Images

Sevkiyat

TexTREME ile operasyon bazlı irsaliye oluşturabilir, iş emri veya top bazında sevkiyat yapabilir ve bütün süreç boyunca işlemlerinizi mobil cihazlar kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Kalite kontrol onayı almamış iş emirlerinin sevk edilmelerini engelleyerek hatalı ürün sevkiyatının önüne geçmiş olursunuz.

Images

Kalite Kontrol

TexTREME ile detaylı test tanımları yapabilir, seri, top ve üretim emri bazında kalite kontrol testleri yapabilir, hataları takip edebilirsiniz.

Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı tekstil sektöründe yaşanacak en ufak bir kalite sorunu hayati sonuçlar doğurur. Kalite kontrol sürecinin işletilmesiyle birlikte elde edilen minimum hata oranı sayesinde müşterilerinizin memnuniyetinin, çalışanlarınızın motivasyonunun, marka değerinizin ve kazancınızın yükseleceği çok açıktır.