NexTEME Endüstriyel Üretim firmaları için ERP sistemi

Endüstriyel Üretimde ERP Uygulamaları

Endüstriyel Üretim ERP Yazılımı için uzmanlarımız, endüstriyel üretim yapan işletmelere çoklu dil desteğine sahip, farklı döviz cinsleri ile çalışabilen, kaynak tasarrufunun önünü açan ve böylece kârlılığınızı doğrudan optimize eden, süreçlerinizi hızlandıracak nexTREME ERP çözümü sunmaktadır.

NexTREME Endüstriyel Üretim ERP Yazılımı ile BI, E-Devlet Uygulamaları, Mobil Çözümler, SCM, İnsan Kaynakları Yönetimi, Kalite Kontrol, İleri Üretim Yönetimi ve Tedarikçi Geliştirme Yönetimi çözümleri de kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır.

Doğru ERP uygulamaları, endüstriyel üretim sürecinin işleyişini hatasız analiz eder. Analizler, problemleri önceden haber verir. Bu sayede çözümler, imalatın başında hazırlanabilmektedir. Ekstreme Yazılım uzmanlarının uzun yıllara dayalı bilgi birikimi, deneyimi ve müşteri geri bildirimleri sonucu tasarladığı nexTREME ERP yazılımının “sezgisel kabiliyeti” gelişmiştir. İhtiyacınız olan verilere tek tıkla ulaşabilir ve görmek istediğiniz analiz sonuçlarını anında monitöre çıkarabilirsiniz.

Ekstrem Yazılım’ın veri analiz ekibi, müşteri datalarını sektör içi rekabette avantaja çevirmek amacıyla destek çalışmalarını geliştirmektedir. Bu bağlamda yöneticiler, geliştiriciler ve yazılımcılarla birlikte saha verileri ışığında modern, maliyet tasarrufunun önünü açan, kullanışlı, küresel ölçekte işlemlere açık ve özelleştirilebilir çözümler sunar.

  • Esnek ve Modüler
  • Geliştirilebilir, özelleştirilebilir
  • Kolay erişim realtime analizler
  • Kolay ve optimize kaynak planlaması

NexTREME ERP sisteminin endüstriyel üretim firmalarına sağladığı avantajlar nelerdir?

NexTREME ERP Endüstriyel Üretim ERP Yazılımı sunduğu sezgisel teknolojiyi ile, endüstriyel üretim sürecinde karmaşıklığı ortadan kaldırmaktadır. Sonuçta maliyetler düşerken, endüstriyel imalatın planlaması ve üretimi kolaylaşmaktadır.

Farklı order girişlerine imkân tanıyan nexTREME ERP yazılımları, çoklu sipariş takibini desteklemektedir. Kullanıcı verimliliğini artırmanın önünü açar. Makine verimliliğine etki eder. Nihayetinde, kalite yönetiminde yaptığı geliştirmeler ile ürün kalitesini artırmaktadır.

ERP yazılımları, endüstriyel üretimin stratejik yapılandırmalarını yönetmeye açıktır. Böylece ürün inovasyonunu destekler. Özelleştirilebilir yapısıyla nexTREME ERP, ürün yaşam döngüsün (PLM) araçlarından yararlanılır. Fiyat yapılandırma seçenekleriyle müşteri ilişkilerini güçlendirir. Endüstriyel imalat sürecinde çizelgeleri oluşturmayı, maliyet hesaplarını, proje ayrıntılarını ve bütün projenin kontrolünü kolaylaştırır. Teslimat sürecini iyileştirmek adına müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ve order yönetim araçlarından faydalanır.

NexTREME, endüstriyel üretim sürecinde müşteri ilişkilerine standardizasyon sağlamaktadır. Böylece üretim süreçleri, üretimin genel yapısına istenen hızda reflekslerle yanıt vermeyi doğal hale getirir. Kullanıcıya sunduğu çözümler, işletme gelirine doğrudan etki yapar. Gelire doğrudan etki yapan bir başka çözüm ise yerleşik servis ve bakım operasyonları gibi yeni iş modellerinin geliştirilebilmesidir. Dahası depo yönetimi, saha servis desteği ve kaynak planlaması araçlarıyla, satış sonrası için yeni hizmetler geliştirilmesine imkân tanımaktadır.

NexTREME, tedarik sürecini uçtan uca kontrol etmeyi mümkün kılar. Bunu yaparken müşteri iletişiminin önünü açmakta, iş ortaklarınızla yakalayacağınız sinerjiye imkân vermektedir. Doğru uygulamalarla lojistik operasyonların optimize edilmesini sağlar. Envanter planlaması hususunda bölge farklılığı ve termin farklılığı gibi engelleri ortadan kaldırır. ERP uygulamaları, envanter yönetiminde sipariş karşılamaya ve depolamaya kadar birçok konuda uyarlanmaya izin vermektedir.

NexTREME Özellikleri

Detaylı bilgi için NexTREME ERP çözümümüzün tüm özelliklerini şimdi inceleyin.

Sorularınız mı var?
Bize hemen ulaşın!

NexTREME Broşürü

Detaylı bilgi için NexTREME broşürümüzü indirin.